Başak İnşaat | Hakkımızda
15
page,page-id-15,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Hakkımızda

1994 yılında inşaat ve turizm sektöründe faaliyete başlayan Başak İnşaat, kurulduğu yıldan bugüne kazandığı bilgi birikimi ve profesyonel hizmet anlayışı ile inşaat ve turizm sektöründe başarılı projelere imza atmıştır.

 

Başak İnşaat, öncelikle Havaalanı İnşaatları olmak üzere, Hastane, Otel ve Tatil Köyü İnşaatları, Okul, Yurt Binaları ve Konut gibi inşaat ve turizm sektöründe önemli alanlarda faaliyet göstermektedir.

 

Gerek nitelikli kadrosu ve gerekse güçlü makine parkı ile birçok önemli projenin yapımına imza atan Başak İnşaat, hizmet verdiği Kurumlar ve İdarelere sunduğu hizmetler ile yüksek bir kalite ve güven düzeyini yakalamıştır.

 

Yapımını gerçekleştirdiği tüm proje ve faaliyetlerde uluslararası kalite, çevre ve güvenlik yönetmeliklerini takip eden Başak İnşaat, aynı zamanda ISO 9001 Kalite Yönetimi ve ISO 14001 Çevre Yönetimi sertifikalarının sahibidir.

 

Başak İnşaatın ana stratejisi; temel faaliyet alanı olan İnşaat ve Turizm sektöründeki özellikli konumunu korumak ve güçlendirmek, gelişme ve büyüme stratejisi ise; ulusal projelerin gerçekleştirilmesi ile kazanılan yıllara dayalı deneyim ve bilgi birikimi ile uluslararası projelere imza atmaktır.

 

Ülkemizin önemli inşaat firmaları arasında bulunan Başak İnşaat, üstlendiği tüm projeleri en iyi kalitede ve zamanında yerine getiren, uzmanlık gerektiren zor projelerin yapımını gerçekleştiren, etik ilkelere uygun davranan ve ülke ekonomisine katkı sağlayan saygın bir kuruluştur.

Vizyonumuz

Sektöründe kaliteden asla ödün vermeden profesyonel uygulamaları ile Alt ve Üst Yapı taahhüt işlerinde kendini daima ileriye taşımayı hedeflemektedir. Kuruluşundan bu yana gelişen teknolojik ürünleri tüm projelerinde uygulamasını prensip edinen; ihtiyaçlara uygun hizmetler sunarak ticari ilişkiler bakımından güvenilir, işini eksiksiz, zamanında yerine getiren, daima kaliteli hizmet ve çözümler sunan bir inşaat taahhüt firmasıdır.

Misyonumuz

İnşaat alanında; tekniği, kalitesi ve hizmeti ile yurtiçi ve yurtdışında saygın bir marka olmak.

Tanıtım Katalogu

Projelerimiz ve çalışmalarımız ile ilgili tanıtım kataloğumuz.
Kataloğumuzu indirebilir veya inceleyebilirsiniz. İndir

Sertifikalarımız

Uluslararası kalite, çevre ve güvenlik yönetmeliklerini kapsayan
sertifikalarımızı inceleyebilirsiniz. Sertifikalar